O mnie

Powołanie do życia tego bloga wiązało się z dużymi zmianami w moim życiu – uniwersytet potem pierwsza praca oraz nowe znajomości. Chciałem, żeby był odskocznią od dnia codziennego i wyrażać siebie oraz indywidualne spostrzeżenia na temat rzeczywistości. I udało mi się to w stu procentach – dzisiaj blog działa pełną parą, a zaś Ty możesz poznawać mnie od każdej ze stron.
Co znajduje się na blogu?
Teksty dotyczą wielu dziedzin – studiów, biznesu, szeroko pojętej tematyki lifestyle, mody, sportu oraz wielu innych. Podsumowując – jest w nich wszystko to, co mnie bawi, pasjonuje i co daje mi szczęście w życiu. Dzięki temu możesz mieć pewność tego, że to co przeczytasz na moim blogu jest efektem pasji i wiedzy.
Mój blog jest również sposobem na komunikację z osobami go odwiedzającymi – chętnie odpowiadam na każde spostrzeżenia komentujących i udzielam się w dyskusjach, które odbywają się pod opublikowanymi artykułami. Chcę w ten sposób zbudować grupę osób która jest już w tym momencie nadzwyczaj duża.Zachęcam do lektury!
Wierzę, że spędzisz na moim blogu miłe chwile!